REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Spor Havadis

KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ
Ersoy GERSMAN & Selçuk AYDOĞAN

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Ersoy GERSMAN
ersoygersman@sporhavadis.com

EDİTÖRLER
Furkan DEMİRBAŞ
Mertcan AKIN
Hacer ÇETİNKAYA

REKLAM REZERVASYON
İlkin Oğuzhan ÇAKIR

HUKUK DANIŞMANI
Av. Koray ÇEVİK

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
haber@sporhavadis.com

ADRES
Marmara Caddesi , Çağatay İş Merkezi No:1 Avcılar / İSTANBUL

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2018 sporhavadis.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sporhavadis.com’a aittir. sporhavadis.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sporhavadis.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
sporhavadis.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sporhavadis.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sporhavadis.com. However, sometimes the sporhavadis.com uses third parties to process your information. sporhavadis.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sporhavadis.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sporhavadis.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sporhavadis.com and its services. When you use sporhavadis.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sporhavadis.com cookies section of our full Privacy Policy.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

© Copyrigth 2018 sporhavadis.com'da tüm hakları saklıdır.Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sporhavadis.com'a aittir.